CTR group a.s.

BCK3 najomne byty header w1030px

KONTAKT

Ing. Juraj Kalaš

tel.: +421 945 506506
email: apartments@bck.sk


ZÁKLADNÉ ÚDAJE

 • počet nadzemných podlaží: 12
 • počet podzemných podlaží: 1
 • počet jednotiek: 151
 • kategorie jednotiek:
  1kk - 82x, 2kk - 64x, 3kk - 5x
 • ZAHÁJENIE VÝSTAVBY: jeseň 2017
 • DOKONČENIE VÝSTAVBY 4.Q 2019

 

LOKALITA

Medzi ulicami Štůrova a Žižkova
(vedle Steel Areny)

mapa

MAPA


Brožura k stahnutiu

pdf icon Brožura k stahnutiu

Rýchly dopyt

Vyplnením a odoslaním tohto formulára udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených vo formulári v zmysle „podmienok“. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov som oprávnená kedykoľvek odvolať.

Zariadené ubytovacie jednotky na prenájom

O projekte

BCK III Apartments sú nové a kompletne zariadené ubytovacie jednotky v centre Košíc určené k strednodobému alebo dlhodobému prenájmu. Jednotky sú súčasťou polyfunkčného komplexu Business Centre Košice III, ktorý ako pokračovanie úspešne fungujúceho Business Centre Košice (BCK) realizuje spoločnosť VSH development, člen medzinárodnej developerskej skupiny CTR group. Ucelený koncept nájomného bývania nerealizuje spoločnosť CTR group prvýkrát. Naopak, je považovaná za priekopníka tohto typu bývania v stredoeurópskom regióne.

Prostredníctvom projektu BCK III Apartments prináša teraz skupina CTR tento preverený koncept nájomného bývania tiež do východoslovenskej metropoly. Aj tu chce uplatniť jeho základné princípy, akými sú vynikajúca lokalita v centre mesta, kompletne a na mieru zariadené jednotky vo vysokom štandarde, doplnkové služby hotelového typu (recepcia, zaistenie upratovania, služby concierge) a ďalšie služby v rámci celého komplexu - reštaurácia, kaviareň, supermarket a iné maloobchodné jednotky. 

Ubytovacie jednotky sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné bývanie v centre Košíc s výbornou dopravnou dostupnosťou a ktorí sa z nejakého dôvodu nechcú viazať kúpou bytu. Či už manažéri medzinárodných firiem, študenti univerzít alebo len moderne zmýšľajúci mladí Košičania, ktorí sa nechcú na mnoho rokov viazať hypotékou, každý z nich si určite vyberie z rozmanitej ponuky jednotiek od najmenších 1+ kk až po veľkorysé 3 + kk s terasami a nádherným výhľadom.

 

Koncept projektu

V projekte je celkom 151 ubytovacích jednotiek, ktoré budú kompletne zariadené a určené na prenájom. Jednotky sú situované v 2. - 12. nadzemnom podlaží a od rušnej Štúrovej ulice sú oddelené administratívnou sekciou budovy. Jednotky sú tak orientované bud‘ do zeleného vnútrobloku, alebo do pokojných ulíc Nerudova a Žižkova. Jednotky vo vyšších podlažiach navyše ponúknu neopakovateľný výhľad na historické centrum Košíc so všetkými jeho dominantami. Väčšina jednotiek má dispozície 1+kk a 2+kk, nechýba však ani niekoľko väčších 3 + kk pre náročných klientov. Všetky ubytovacie jednotky majú lodžiu alebo terasu.
V prízemí objektu sú navrhnuté retailové priestory určené pre supermarket, reštauráciu, kaviareň a ďalšie maloobchodné jednotky, ktoré prispejú k maximálnemu komfortu nájomníkov. Bezproblémové parkovanie potom bude zabezpečovať 430 vnútorných garážových státí.

 

Interiéry jednotiek

Všetky jednotky budú kompletne vybavené nábytkom na mieru a zariadené všetkými spotrebičmi. Návrhy interiérov pochádzajú z dielne vlastného tímu architektov, ktorí majú mnohoročné skúsenosti so zariaďovaním interiérov nájomných ubytovacích jednotiek v rámci celého medzinárodného portfólia skupiny CTR.
Zariadenie jednotiek je plánované do posledného detailu od návrhu kuchyne, cez vstavané skrine a ostatný nábytok, až po osvetlenie a poličky v kúpeľni. K bývaniu Vám teda postačia len osobné veci a môžete sa nasťahovať.

 

Vzorové pôdorysy

1   1mezonet   2   3

 

Štandardy

 • veľkoformátové obklady a dlažby
 • podlahové vykurovanie v celej jednotke
 • plávajúce podlahy
 • vnútorné dvere s nadštandardnou výškou 2,1 m
 • francúzske okná s izolačným trojsklom
 • predokenné žalúzie
 • zariaďovacie predmety v kúpeľniach a na WC od renomovaných výrobcov (Vitra, Kludi, Hüppe)
 • klimatizácia u jednotiek v najvyšších podlažiach

Galéria