CTR group a.s.

banner Cafe Delice Kosice w270px

Kontakt

location VSH development a.s.
Štúrova 27, 040 01 Košice
Slovenská republika
 

phonemobil: +421 905 505 650
tel.: +421 556 804 111
 

emailemail: info@bck.sk

Rýchly dopyt

Vyplnením a odoslaním tohto formulára udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených vo formulári v zmysle „podmienok“. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov som oprávnená kedykoľvek odvolať.

Mapa

BCK mapka okoli small

Business Centre Košice - kancelárie na prenájom

Kvalitné kancelárie pre Váš prosperujúci biznis

V súčasnom vysoko konkurenčnom prostredí je rýchle jednanie, aktívne prispôsobenie sa novým situáciám, flexibilita, ale aj špičková prezentácia firmy, jedinou možnosťou úspechu. Spoločnosti snažiace sa dosiahnuť tieto ciele potrebujú operatívne zabezpečovať také kancelárie, ktoré budú vyhovovať nielen súčasným vysokým nárokom na komfort a bezpečnosť, ale aj reprezentatívnym účelom.

Robte biznis v centre!

Areál Business Centre Košice v centre metropoly východného Slovenska je jednou z hlavných dominánt mesta. Je vzdialený iba 5 minút chôdze od historického centra Košíc, avšak s výbornou dopravnou obsluhou, s možnosťou parkovania na vonkajších parkoviskách či v podzemných garážach. Areál ponúka vysoký technický a architektonický štandard, služby centrálnej recepcie, reštauračné služby vrátane raňajkového menu a cateringu, služby kaviarne s terasou, WiFi a ďalšie.

Video prezentácia biznis centra

 

Virtuálna prehliadka